Okuyucular soruyor: May Termal Otel Sahibi Kim?

May Termal Otel kimin?

Serik merkezli Çamtur Turizm Ltd. Şti. sahibi Turizmci Belek Eski Belediye Başkanı Yusuf Mecek ve Ali Mecek’in yatırımıyla Afyonkarahisar Sandıklı İlçesi’nde bir yıl önce inşaatına başlanan May Thermal Otel, hizmete girdi.

Sandıklı Safran Otel kimin?

Safran Thermal Otel Sahibi değerli büyüğüm ve hemsehrim,Sayin Ali İhsan GÖKALP ve Satış Müdürü Özkan ALTIN Kaymakamımız Eflatun Can TORTOP’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

May Thermal kaç yıldız?

Ayrıca özel aile banyolarımızda türk hamamı, buhar odası ve jakuzinın bir arada bulunduğu ailenizle birlikte termalin keyfini yaşayabilirsiniz. konforlu özel bir yer olarak tasarlandı. enerjinizi tazelemek için May Thermal ‘in tüm 5 yıldızlı olanaklarıyla tanışın.

May Thermal Otel ne zaman açıldı?

2015 yılında yapılan May Thermal Resort Spa Afyon, Sandıklı bölgesinde bulunmaktadır. 3 adet kapalı yüzme havuzu ile keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Tesiste bilardo, bowling ve dart oynanabilecek özel alanlar kurulmuştur. Tesis yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir.

Safran Termal Otel kaç yıldız?

Safran Termal Resort Tesis Hakkında Kral daireleri, corner suitleri, aile odaları, deluxe apart odaları, engelli odaları ile sizler için tüm detaylar düşünülmüştür. Odalarımız 5 yıldız standartlarında, sizi konforlu bir şekilde ağırlayacak büyüklükte ve özellikle balkonludur.

Yarım pansiyon otel ne demek?

Yarım pansiyon, otel fiyatına kahvaltı ve akşam yemeği ücretlerinin de dahil edildiği konsept. Yarım pansiyon hizmet veren otellerde kahvaltı ve akşam yemeği dışında oteldeki tüm yiyecekler ve içecekler için ekstra ücret alınır.

You might be interested:  Butik Otel Ne Demek Tdk?

Afyon Sandıklı arası kaç kilometre?

Sandıklı, Afyon Merkez, Afyon arası mesafe, Sandıklı, Afyon Merkez, Afyon yol haritası, Sandıklı, Afyon Merkez, Afyon kaç saat kaç km. Sandıklı, Afyon Merkez, Afyon arası mesafe: 62 kilometre. Sandıklı, Afyon Merkez, Afyon arası süre: 47 dakika.