Okuyucular soruyor: Regnum Otel Kimin?

Regnum carya sahibi nereli?

Regnum Carya Antalya’nın Belek ilçesinde bulunuyor. Regnum Carya Golf & Spa Resort’un sahibi Fikret Öztürk’tür. 80’li yılların başından beri faaliyet gösteren Öztürk Group, yatırım dünyasının duayenlerinden biri olan Fikret Öztürk tarafından kuruldu.

Regnum Hotel sahibi kim?

Milliyet’in haberine göre, turnuvaya ev sahipliği yapan Regnum Carya Golf & Spa Resort’un sahibi ve OPET’in ortağı Fikret Öztürk, “Bu tarz turnuvalarda federasyonlar 12 ila 15 milyon dolar para harcar.

Fikret Öztürk hangi otelin sahibi?

Öztürk Ailesi, turizmde daha çok büyümekte kararlı. Opet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, “Bizde yatırımlar durmaz. Önümüzdeki günlerde diğer otel yatırımımız olan Zeynep Oteli komple yeniden inşa etmeyi düşünüyoruz.

Regnum carya mimarı kim?

Antalya’nın Belek Bölgesi’nde 2014’ün en prestijli ve ses getiren projesi olarak tanımlanan Regnum Carya, yatırımcı Öztürk Group tarafından hayata geçirildi. Mimari projenin Profil Mimarlık tarafından üstlenildiği tesiste, iç mimari çalışmalar ise Arketipo Design’ın çağdaş ve modern yorumuyla tasarlandı.

Regnum carya kaç kişilik?

Regnum Carya Golf & Spa Resort 533 odası ve 1200 yatak kapasitesi olacak, 55-60 m2 standart oda boyutları ile bölgede yüksek standartlara sahip olacaktır.

Fikret Öztürk aslen nereli?

Öztürk Şirketler Grubu, geçen yıl Belek’teki Regnum Carya’nın yan tarafında yer alan Sun Zeynep Otel ‘i 75 milyon Euro’ya satın almıştı.

Regnum carya Genel Müdürü kim?

Hakan Duran – Genel Mudur – Regnum Carya Golf & Spa Rsort | LinkedIn.

You might be interested:  FAQ: Butik Otel Nasıl Olur?

Fikret ve Nurten Öztürk Kimdir?

Fizik-kimya öğretmeni Fikret Öztürk ve biyoloji öğretmeni Nurten Öztürk ‘ün 1982’de kurdukları OPET, Koç Holding’le ortak oldu, 30 yıllık dönemde dev bir akaryakıt ve madeni yağ şirketi halini aldı. Öztürk ‘lerin başarısı genç girişimcilere örnek oluyor. Fikret Öztürk,1949 yılında Nizip’te dünyaya geldi.

Regnum carya kaç dönüm?

250 dönüm üzerine inşaa edildi. 600 odaya ulaşacağız. Yatırım miktarımız 250 milyon doları buldu.

Regnum ne zaman açıldı?

2014 yılında Belek’te kapılarını açan Regnum Carya Golf & Spa Resort kısa sürede golf severlerin favorisi oldu.

Opet kime ait?

Opet Hakkında Mersin’de madeni yağ ve akaryakıt konularında faaliyet gösteren Öztürkler Limited Şirketi’ni kuran Fikret Öztürk eşi Nurten Öztürk ile birlikte Öztürkler Limited’i kısa sürede büyüterek pek çok madeni yağ ve akaryakıt markasının bayiliklerini alır.