Okuyucular soruyor: Safran Termal Otel Kimin?

Safran Termal Otel sahibi kim?

Öte yandan Kulüp Başkanı Erken, Kestelspor’u Sandıklı’da sahibi olduğu Safran Thermal Resort Otel ‘de bir hafta boyunca misafir eden Alanyalı İşadamı Ali İhsan Gökalp’e teşekkür etti.

Safran Termal Otel kaç yıldız?

Safran Termal Resort Tesis Hakkında Kral daireleri, corner suitleri, aile odaları, deluxe apart odaları, engelli odaları ile sizler için tüm detaylar düşünülmüştür. Odalarımız 5 yıldız standartlarında, sizi konforlu bir şekilde ağırlayacak büyüklükte ve özellikle balkonludur.

Sandıklı Safran Otel kimin?

Safran Thermal Otel Sahibi değerli büyüğüm ve hemsehrim,Sayin Ali İhsan GÖKALP ve Satış Müdürü Özkan ALTIN Kaymakamımız Eflatun Can TORTOP’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

May Hotel sahibi kim?

Serik merkezli Çamtur Turizm Ltd. Şti. sahibi Turizmci Belek Eski Belediye Başkanı Yusuf Mecek ve Ali Mecek’in yatırımıyla Afyonkarahisar Sandıklı İlçesi’nde bir yıl önce inşaatına başlanan May Thermal Otel, hizmete girdi.

Yarım pansiyon otel ne demek?

Yarım pansiyon, otel fiyatına kahvaltı ve akşam yemeği ücretlerinin de dahil edildiği konsept. Yarım pansiyon hizmet veren otellerde kahvaltı ve akşam yemeği dışında oteldeki tüm yiyecekler ve içecekler için ekstra ücret alınır.

May Thermal Otel ne zaman açıldı?

2015 yılında yapılan May Thermal Resort Spa Afyon, Sandıklı bölgesinde bulunmaktadır. 3 adet kapalı yüzme havuzu ile keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Tesiste bilardo, bowling ve dart oynanabilecek özel alanlar kurulmuştur. Tesis yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir.