Okuyucular soruyor: Voyage Otel Sahibi Kim?

Voyage Torba Hotel sahibi kim?

Etstur patronu Mehmet Ersoy’un sahibi olduğu Voyage, Bodrum Adalıyalı’da Kissebükü Koyu’nda yapacağı 5 yıldızlı otel projesi için bakanlıktan onayı 3 günde aldı.

Voyage Sorgun sahibi kim?

ETS Group, sahibi olduğu Voyage oteller zincirinde +16 konsepti ile yeni bir uygulamaya başladı. Buna göre Voyage Bodrum’a 16 yaşından küçükler alınmazken, Voyage Belek ve Voyage Sorgun ‘da da yetişkinler için ayrı restaurantlar, plajlar ve havuzlar oluşturuldu.

ETS sahibi Mehmet Ersoy kimdir?

Babası tüccar olan Ersoy; Orta öğrenimini İstanbul’daki Özel Alman Lisesinde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesinde İngilizce İşletme bölümünü bitirdi. 1991 yılında ikiz kardeşi Murat ile birlikte “Ersoy Turistik Servisleri” adlı turizm firmasını kurdu. ETSTUR ve MaxxRoyal otellerinin sahibidir.

Voyage Torba genel müdür?

Voyage Torba Genel müdürümüz Sn. Yılmaz Öztürk, Genel Müdür yardımcımız Sn.

Radisson otel sahibi kim?

Radisson Hotels, 1909 yılında kurulan Radisson Hotel Group bünyesindeki oteller zinciridir. Radisson Hotel Group, 8 farklı otel markasının bünyesinde bulunduğu dünyanın en büyük otel gruplarından biridir. Radisson Hotel Group 2016 yılında Çin merkezli HNA Group tarafından satın alındı.

Maxx Royal Hotel sahibi kim?

1968 doğumlu Mehmet Ersoy, ETS Tur ve Maxxroyal otellerin sahibidir. Mehmet Ersoy’un ikiz kardeşinin ismi ise Murat Ersoy’dur. Atlasjet ve Voyage Turizm de Ersoy kardeşlere aittir.

Voyage Sorgun Genel Müdürü kim?

ONUR KILIÇ – General Manager – Voyage Hotels | LinkedIn.

You might be interested:  Ramada Otel Konya Ne Zaman Açılacak?

Voyage Sorgun açık mı?

Tesiste bulunan aquapark, 10.00-18.00 saatlerinde hizmet veriyor. Tesisteki tüm açık havuzlar 07.00-19.00, kapalı havuz ise 09.00-20.00 saatlerinde hizmet veriyor.

Mehmet Ersoy hangi partiden?

12 Haziran 2011 Milletvekili Genel Seçimlerinde Ak Parti Sinop Milletvekili Seçildi.

ETS yi kim kurdu?

Genel Müdür Can Kocaoğlu – Voyage Bodrum, Bodrum City Resmi.

Voyage Belek müdür?

Ceyhan Keskün, VOYAGE BELEK GOLF & SPA HOTEL, Genel Müdür.