Patron Mutlu Son Istiyor Nerede Çekildi Otel?

Patron mutlu son istiyor filmi hangi otelde çekildi?

Patron mutlu son istiyor filmi nerede çekildi? Türkiye’nin sembolü, tüm güzelliği ile dillere destan Nevşehir ilinin Ürgüp ilçesinin Kapadokya bölgesin de çekilmiştir. Yer yer İstanbul’da da çekimler olmuştur. Filmde geçen otel Kapadokya Ürgüp’te bulunan 4 yıldızlı Dere suites Cappadocia ‘dır.

Patron mutlu son istiyor ne zaman cekildi?

Patron Mutlu Son İstiyor Kıvanç Baruönü’nün yönetmenliğini üstlendiği 2013 yapımı bir Türk filmidir. Filmin başrollerinde Tolga Çevik, Ezgi Mola ve Murat Başoğlu oynamıştır.

Patron sevdası filmi nerede çekildi?

Filmin çekimlerinin önemi bir kısmı Kapadokya’da gerçekleşti.

Patron mutlu son istiyor da patron kim?

Patron Mutlu Son İstiyor filminde, film şirketinin patronu rolündeki ‘İsfendiyar’ isimli karakteri oynayan Ferruh Yenidoğan karakterina oyuncu Tolga Çevik hayat verdi. Çevik bu saatler süren bir makyajdan sonra Ferruh Abi kimliğine büründü. Tolga Çevik’in saatlerce süren makyajından sonraki değişimi işte böyle oldu.

Petrol sevdası hangi ilde çevrilmiştir?

Petrol Sevdası filmi genel olarak Şanlıurfa’da çekildi. Filmde Tuğba Melis Türk, Urfalı köylü güzel Emine’ye hayat verdi.

Petrol sevdası oyuncuları kimler?

Oyuncular

  • Halil İbrahim Kurum.
  • Tuğba Melis Türk.
  • Selahattin Taşdöğen.
  • Suat Sungur.
  • Mehmet Küçükyılmaz.

Petrol sevdası saat kaçta?

Yönetmenliğini Hasan Doğan’ın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Halil İbrahim Kurum, Tuğba Melis Türk, Selahattin Taşdöğen ve Suat Sungur’un yer aldığı “ Petrol Sevdası ” filmi, 14 Mayıs Cuma saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak.