Seydişehir Termal Otel Ne Zaman Açılıyor?

Seydişehir termal ne zaman açılıyor?

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yaptığı açıklamada, 2019 yılında hizmete giren ancak küresel salgın dolayısıyla yaklaşık 1,5 yıldır hizmette olmayan Seydi Şifa Termal Tesisleri’nin, 16 Temmuz Cuma günü itibarıyla yeniden hizmete açılacağını bildirdi.

Seydişehir’de kaplıca var mı?

Seydişehir bu benzersiz güzelliklerinin yanında şifalı termal suları ile bölgenin cazibe merkezi oluyor. 20 yılı aşkın süredir varlığı bilinen termal kaynaklar, Seydişehir Belediyesinin yakın dönemde yaptığı çalışmalarla gün yüzüne çıkarıldı.

Seydişifa kaç para?

Tesis bünyesinde, 2 adet yüzme havuzu, 6 adet termal havuz, buhar ve kür odaları, Türk Hamamı, fitness salonları, saunası, vitamin kafeleri bulunuyor. Buna göre; Çalışma saatleri 12.00 – 22.30 arası olmak üzere 7 gün hizmet vermek kaydı ile hafta içi giriş ücreti 40. Tl. hafta sonu 50. Tl. olarak belirlenmişitr.

Konya Seydişehir Kaplıcaları ne zaman açılacak?

Yaşar COŞKUN/ SEYDİŞEHİR, ( Konya ) (DHA)- SEYDİŞEHİR Belediyesi’nin kendi öz kaynaklarıyla inşa ettiği ve yapımında sona gelinen termal sosyal tesisin Mart ayında açılacağı belirtildi.

Ilgın Kaplıcaları açık mı?

Hamamlarımız 06.00’dan 23.00’e kadar hizmetinizde. Bilet satışlarımız 22.00’de son bulmaktadır.

Konyada kaplıca var mı?

Ilgın kaplıcaları ve termal tesisleri Konya ‘nın en büyük termal tesisidir. Yüzyıllar önce inşa edilen kaplıcalar pek çok rahatsızlığa iyi gelmektedir.

Konya Bulumya suyu nerede?

Konya /Seydişehir yolu üzeri 40.Km’de bulumya da bulunan suyun, kanıtlanmış şifası zehirli ve zehirsiz guatr hastalarına şifa dağıtmaktadır.

Seydişehir Belediye Başkanı kimdir?

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Yaz Spor Okullarında eğitim gören öğrencileri ziyaret etti.