Sık sorulan: Alaçatı Zigana Otel Kimin?

Zigana Tatil Köyü sahibi kim?

Trabzonspor kulübü eski başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın sahibi olduğu,İzmir Alaçatı’da bulunan Resort Zigana Alaçatı Hoteli”nin satışı için yabancı yatırımcılarla görüşmeler yapıldığı bildirildi. Otelin satışı için Soner Yılmaz’a 200 milyon euro üzerinden satış yetkisi verilmişti.

Alaçatı Beach Resort sahibi kim?

Pekcan Havuz yetkilileri, Alaçatı Beach Resort ‘ta yapımını tamamladıkları 600 metrekarelik özel filtrasyon deniz suyu havuzu ve yine kısa süre önce yapımını bitirdikleri Zaguda Spa merkezinin sağlıklı yaşamın anahtarını sunduğunu söyledi. 55 dönüm arazi üzerine kurulan ve toplam 45 odayla hizmet veren Alaçatı Beach

Zigana Resort Alaçatı kaç yıldızlı?

Alaçatı ‘nınen büyük ayrıca 7 yıldızlı tatil imkanı sunan komplekste su sporlarına yönelik çalışmalar dikkat çekiyor. Avrupa’nın en büyük Spa’larından birine sahip Alaçatı Zigana Resort, özellikle gurme restoranlarıyla dikkat çekiyor.

Zigana Resort Alaçatı ne zaman açıldı?

İki otelin açılış tarihi 18 Haziran Tarafımızca gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde Antalya Club Zigana Tatil Köyümüz ve Alaçatı Resort Zigana Hotelimizin sezon açılış tarihi olarak 18 Haziran 2020 belirlenmiştir.

Porto Beach Resort Exclusive kimin?

İzmir’in tatil denince akla ilk gelen yerlerinden olan Çeşme Alaçatı’da bulunan Porto Beach Resort Exclusive Hotel, tam donanımlı olarak Yaşar Group’a ait olup işletmeciliği de Yaşar Group tarafından yapılmaktadır.

Engin Kalafatoğlu kim?

Bir dönem Türkiye Yelken Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulunan Engin Kalafatoğlu, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. 2005-2009 yılları arasında IFCA (Uluslararası Funbord Birliği) Başkan Yardımcılığı’nı da yürüten Kalafatoğlu, Trabzonspor Yelken Kulübü’nün de kurucuları arasında yer alıyordu.

You might be interested:  Sık sorulan: Muhafazakar Otel Ne Demek?

Zigana Resort Alaçatı kaç odalı?

80.966 m2’lik bir alana kurulu 102 odası ve 65 villası ile sizlere oda kahvaltı konseptinde konaklama imkânı veren tesisimizde basketbol ve çim futbol sahası, tenis kortu imkanları, su sporları ve ayrıca su altı sporları ile adrenalini yaşatırken diğer taraftan 5500 m2’lik geniş konforuyla tasarlanan son teknoloji