Sık sorulan: Ayasultan Otel Sahibi Kim?

Ayasultan Hotel alkollü mü?

“oda kahvaltı konsepti ile hizmet veren ayasultan hotel ‘de 1 adet ana restoran mevcuttur. ayrıca lobby bar ve snack bar olmak üzere toplam da 3 adet bar seçeneği de sunulmaktadır. bu barlarda alkollü ve alkolsüz içeceklerin ek olarak, atıştırmalık birçok lezzeti bulmak da mümkündür.” diyor.

Nihat Hatipoğlu’nun içkili oteli var mı?

Nihat Hatipoğlu; ailesine ait butik otelde içki satıldığı iddialarını yalanladı. Nihat Hatipoğlu, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki şahsi hesabından yaptığı açıklama şöyle: “Sultanahmet’te ailemize ait butik bir otel var. Bu otel açıldığı günden bu yana, buraya içki, bira gibi alkollü içecekler girmedi.

Nihat Hatipoğlu’nun otelleri hangisi?

Sosyal medya kullanıcıları bu açıklamasının ardından Hatipoğlu ‘ nun sahibi olduğu Sultanahmet’te yer alan Ayasultan Hotel’i içki iddialarıyla gündeme taşıdı.

Nihat Hatipoğlu oteli var mı?

Nihat Hatipoğlu oteli mevcut. Ayasultan Hotel Nihat Hatipğlu’na ait. Sultanahmet’teki Aya Sultan oteli Nihat Hatipoğlu ‘na ait.

Nihat Hatipoğlu oğlu kimdir?

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü ve Sabah gazetesi yazarı ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, içkinin haram olduğunu ve bundan rahatsız olduğunu söylemesinin yadırganmaması gerektiğini belirterek, “Gençler aferin.

Nihat Hatipoğlu’nun hanımı kimdir?

Diyarbakır’da 11 Mayıs 1955 tarihinde dünyaya gelen Nihat Hatipoğlu, Siirt ve Malatya’da ilkokulu tamamladı. 1975’te Uşak İmam Hatip Lisesi’ni ve Uşak Lisesi’ni bitirdi. 1981 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ni tamamladı.

Nihat Hatipoğlu sevgilisi kim?

Emel Hatipoğlu