Sık sorulan: Doğanay Otel Sahibi Kim?

Adin Beach Hotel in sahibi kim?

Sahip olduğu birçok ödülle öne çıkan Adin Beach Hotel ‘in Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Uysal, “2019’a bizi gururlandıran bir ödülle giriş yaptık. Akdeniz Bölgesi’nde 5. sırada, alkolsüz her şey dâhil hizmet veren oteller içerisinde ise ilk sıradayız.

Doğanay Otel Alanya kaç yıldızlı?

Doganay otel Türkiye Konaklıda yer almakta olup 374 odası ile misafirlerine hizmet sunmakta olan 5 yıldızlı bir oteldir. Otel bulunduğu konum itibari ile Tersane 4.4 km mesafede yer almaktadır. Otel spor olanakları arasında tenis kortu, bilardo salonu ve jimnastik salonu bulunmaktadır.

WOME Deluxe Hotel sahibi kim?

Konut ve iş yeri inşaatında gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bugüne kadar önemli projelere imza atan ORTADOĞU HOLDİNG; 2015 yılında turizm sektöründe 150 milyon lira yatırım değeriyle Antalya Avsallar bölgesinde 120.000 m²’lik çam ormanı içinde aile dostu otel konseptiyle hizmet veren Wome Deluxe ‘ü hizmete

Adin Hotel ne zaman açıldı?

Alternatif turizm sektörünün son sezonlardaki en önemli yatırımlarından bir tanesi olan Adin Beach Hotel kapılarını açtı. 25 Mayıs itibari ile ilk misafirlerini ağırlamaya başlayan tesis aynı zamanda alternatif turizm sektörünün en yeni markası olarak göze çarpıyor.

Beach Club ne demek?

Yaz aylarında tatil bölgelerinde işletmelerin yer aldığı kumsallara Beachclub adı verilmektedir. Normal bir kumsala oranla biraz daha pahalı olan beachclublarda, tatilde dinlenme anlayışının tam tersine eğlence daha ön plana çıkmaktadır.

You might be interested:  FAQ: Susesi Otel Kimin?

WOME Deluxe kaç m2?

Otelde ailelere özel hizmetler ve aktiviteler bulunmaktadır. 10 tane açık – kapalı yüzme havuzu ve bay – bayan ayrı olmak üzere toplamda 7 bin metrekare spa alanı yer almaktadır. Otelin yaklaşık olarak 10.000 m2 ‘si bayanlara ayrılmıştır. Bayanlara özel plaj ve güneşlenme terasları mevcuttur.

WOME Deluxe alkol var mı?

Her şey dâhil konseptinde alkolsüz olarak hizmet veren 5 yıldızlı otelde, Osmanlı ve dünya mutfağının farklı lezzetlerini bir arada bulmak mümkün.

WOME Deluxe ne zaman yapıldı?

Wome Deluxe, bir Ortadoğu Grup ve Gür Yap ortak yatırımı olup, Antalya, Avsallar’da bulunan İncekum Mevkii’nde yer almaktadır. Wome Deluxe, Ekim 2015’te ilk misafirlerini ağırlayarak alternatif tatil konseptinin en büyük ve en lüks oteli olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Algora Halal Hotel kaç yıldız?

2020 yılında hizmete başlayan5 yıldızlı Algora Halal Hotel, alkolsüz herşey dahil konseptine sahip bir aile otelidir. Misafirilerinin rahatlığını ön planda tutan tasarıma sahip, farklı boyutlarda 166 lüks oda ve suit odaları bulunmaktadır.