Sık sorulan: Green Park Otel Kimin?

Adil Üstündağ Nereli?

1951 Malatya Arapgir doğumlu olan Adil Üstündağ 1971 de kurduğu firması ile atıldığı iş hayatına bugün İstanbul’un en önemli otellerinden birisi olan The Green Park otelleri ile devam ediyor.

The Green Park Sivas kaç yıldızlı?

The Green Park Sivas hakkında Bir cephesi modern mimariye göre diğer cephesi de klasik Avrupa mimarisine göre dizayn edildi. Ücretsiz kapalı yüzme havuzu ve sağlıklı yaşam merkezi sunan 5 yıldızlı Otelin tüm misafir odalarında, toplantı odalarında ve genel alanda ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

Pendik Green Park Otel kaç yıldızlı?

The Green Park Pendik Hotel & Convention Center Oteli İstanbul’da bulunan ve konuklarına 5 yıldızlı konfor sunan bir kongre otelidir.

Üstündağ Şirketler Grubu kimin?

Otomotiv, aydınlatma, inşaat ve turizm gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren Üstündağ Grup, dinamik, yenilikçi ve ilkleri hedef edinen köklü bir kuruluştur. Yönetim Kurulu Başkanı Adil ÜSTÜNDAĞ ‘ın 1974 yılında otomotiv ve yedek parça alanında kurduğu firma ile grubun ilk temelleri atıldı.

Atilla Üstündağ kimdir?

Atilla Üstündağ, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi başkan adayıdır. Atilla Üstündağ 1967 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul İmamHatip Lisesi’ni 1984 yılında bitirdi. Lisans ve Yüksek Lisans Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde tamamlayarak İnşaat Yüksek Mühendisi oldu.

Savona Otel Sivas kimin?

Baki Çoban ve Eczacı olan eşi Sema Çoban´ın ortak yatırımlarıyla Mehmet paşa Mahallesinde bulunan Dört yıldızlı Savona Otel hizmete açıldı. Sivas ´ta hekimlik yapan Dr. Baki Çoban ve Eczacı olan eşi Sema Çoban´ın ortak yatırımlarıyla Mehmet paşa Mahallesinde bulunan Dört yıldızlı Savona Otel hizmete açıldı.

You might be interested:  Sık sorulan: Otel Acmak Icin Ne Gerekli?

Green Park Pendik kaç odalı?

2 Kral Dairesi, 16 Junior Suite, 2 Executive Suite, 10 Executive Deluxe Oda, 4 Executive Premium Oda, 32 Executive Oda, 2 Executive Challete, 31 Business Premium Oda, 15 Business Challete, 420 Standart Oda, 4 Engelli Odası olmak üzere toplam 538 odada 1178 yatak kapasitesi olan tesiste 380 oda deniz manzaralıdır.

Divan Otel kaç yıldız?

Divan Mersin, 5 yıldızlı otel konforunu şehir merkezinde sunuyor.