Sık sorulan: May Termal Otel Kimin?

May Termal Otel sahibi kim?

Bin yatak kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük termal oteli olma unvanını eline alan May Otel sahibi Yusuf Mecek’e otelin hayırlı olmasını dileyen Kaymakam Arıcan, “Sandıklı’nın 3’üncü 5 yıldızlı oteli hayırlı olsun.

Sandıklı Safran Otel kimin?

Safran Thermal Otel Sahibi değerli büyüğüm ve hemsehrim,Sayin Ali İhsan GÖKALP ve Satış Müdürü Özkan ALTIN Kaymakamımız Eflatun Can TORTOP’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

May Thermal Otel ne zaman açıldı?

2015 yılında yapılan May Thermal Resort Spa Afyon, Sandıklı bölgesinde bulunmaktadır. 3 adet kapalı yüzme havuzu ile keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Tesiste bilardo, bowling ve dart oynanabilecek özel alanlar kurulmuştur. Tesis yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir.

Safran Termal Otel kaç yıldız?

Safran Termal Resort Tesis Hakkında Kral daireleri, corner suitleri, aile odaları, deluxe apart odaları, engelli odaları ile sizler için tüm detaylar düşünülmüştür. Odalarımız 5 yıldız standartlarında, sizi konforlu bir şekilde ağırlayacak büyüklükte ve özellikle balkonludur.

Yarım pansiyon otel ne demek?

Yarım pansiyon, otel fiyatına kahvaltı ve akşam yemeği ücretlerinin de dahil edildiği konsept. Yarım pansiyon hizmet veren otellerde kahvaltı ve akşam yemeği dışında oteldeki tüm yiyecekler ve içecekler için ekstra ücret alınır.

May Thermal kaç yıldız?

Ayrıca özel aile banyolarımızda türk hamamı, buhar odası ve jakuzinın bir arada bulunduğu ailenizle birlikte termalin keyfini yaşayabilirsiniz. konforlu özel bir yer olarak tasarlandı. enerjinizi tazelemek için May Thermal ‘in tüm 5 yıldızlı olanaklarıyla tanışın.