Sık sorulan: Nirvana Otel Nerede?

Nirvana Cosmopolitan lara ne zaman açılacak?

Nirvana Cosmopolitan Hotel tesis, 1 Temmuz 2021 tarihi itibariyle rezervasyon kabulüne başlanacaktır.

Nirvana Hotel sahibi kimdir?

Nirvana Otel sahibi ve işletmecisi Kilit Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi, Crystal Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Kilit yaptığı konuşmasında “Türkiye’nin en iyi tesisini yaptığımızı iddia ediyoruz.”dedi ve Nirvana ‘yı daha başka tesislerin de izleyeceği müjdesini verdi.

Nirvana Cosmopolitan Hotel kime ait?

Kilit Grubu’nun aldığı Lara Kervansaray Nirvana Cosmopolitan olarak hizmete açıldı Antalya Lara’daki eski Kervansaray Oteli yeni sahibi Kilit Grubu eliyle geniş kapsamlı yenilemeden sonra Nirvana Cosmopolitan adıyla hizmete girdi.

Nirvana Mediterranean Excellence ne zaman açıldı?

2014 yılında yapılan Nirvana Mediterranean Excellence Antalya, Kemer bölgesinde bulunmaktadır. 152000 m2 alanda kurulmuş olan Nirvana Mediterranean Excellence otel ultra herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir.

Kervansaray Lara hangi otel oldu?

Geçtiğimiz ay grup bünyesinde bulunan Lara ve Kundu otellerini Galeri Kristal’e kiraladığını duyururan Kervansaray, daha sonra Lara Oteli ‘nin Antalya 6. İcra Dairesi tarafından 495.1 Milyon Lira bedelle satışa çıkarıldığını açıklamıştı.

Nirvana Cosmopolitan kaç odalı?

Bu otel 579 odalıdır. Bu otel 9 katlıdır.

Kilit Hospitality Group kimin?

Kervansaray Holding bünyesinde bulunan Kervansaray Kundu ile Kervansaray Lara otelleri, Türkiye’nin önde gelen otelcilik şirketi Kilit Hospitality Group bünyesine dahil Galeri Kristal Turizm’e kiralandı.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Duja Otel Kimin?

Nirvana Cosmopolitan kaç yıldız?

5 yıldızlı Nirvana Cosmopolitan Otel, Antalya şehrinin plaj bölgesinde Prenses Bazar civarında bulunmaktadır. Bu otel Akdeniz manzaralı ve gece kulübü, ortak dinlenme salonu, plaj koltukları ile birlikte sigara içilmeyen odalar sunmaktadır.

Armas otelleri kimin?

İşadamı Halil Doğan’ın sahibi olduğu Armas Hotels, Antalya-Belek’teki yeni oteli Armas Life Belek ile yatak sayısını 11 bin 500’e yükseltti. Bünyesindeki iki butik otel ve 12 tane de 4 ve 5 yıldızlı oteli ile Türk turizmine hizmet veren Armas Hotels, 2016 ve 2017’deki büyüme trendine 2018 yılında da devam ediyor.

Amara Otel kime ait?

Kuşadalı turizmci ve Sealight Resort Oteli ‘nin sahibi Hüsnü Uçar’a ait Amara Sealight Elite Otel, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Kilit Global kimin?

KİLİT ÖNCE BÜYÜTÜLDÜ SONRA EL SIKIŞILDI Ardından da Kilit Global ‘ın sahibi Tuncay Kilit ‘e ait Galeri Kristal Turizm’e bir de şirketlerin bünyesinde otellerin satışı verildi.

Nirvana Mediterranean Excellence kaç oda?

Nirvana Mediterranean Excellence 152000 m²lik alana kurulu, 560 odası,7 restaurantı ve 16 barı ile hem konforu, hem eğlenceyi hem de damak zevkinizi adeta nirvanaya çıkarıyor. Mavi bayraklı özel plajı ve 14 adet havuzu olan tesiste motorlu ve motorsuz su sporlarını deneyimleme fırsatına da sahipsiniz.

Lagoon oda ne demek?

Delphin Imperial’de yer alan Lagoon Oda; yatak odası ve banyo bölümünden oluşmaktadır. Odalar giriş kattadır ve odalarda kalan misafirlerimizin kullanabileceği genel bir havuz mevcuttur. Ferah yapıdan oluşan odalarda 1 adet çift kişilik yatak, 1 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır.

Crystal Otelleri kaç tane?

Antalya’nın dünyaca ünlü sahillerine sahip Side Bölgesi’nde ise Crystal Palace Luxury, Crystal Sunrise Luxury, Crystal Sunset Luxury ve Crystal Admiral olmak üzere 4 farklı tesis yer alıyor.