Sık sorulan: Selge Beach Otel Nerede?

Selge Beach hangi ilçede?

Selge Beach Resort Spa Antalya, Side bölgesinde bulunmaktadır.

Selge Beach sahibi kimdir?

Kızılağaç Turizm Beldesinde bulunan; Selge Beach Resort & Spa Hotelinin sahibi ve Altınkum Tatil Köyü Turizm Ticaret A.Ş. nin Yönetim Kurulu Başkanı Hacı İsmail Kurt (76), geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu Şile’de vefat etti. Merhum Hacı İsmail Kurt, 1935 yılında Trabzon’un Of İlçesinde doğdu.

Selge Beach tesettürlü mü?

Selge Beach Resort & Spa 106 metre uzunluğunda, tesettür mayo ile girilebilen karışık kullanıma açık bir plaj sunmaktadır.

Selge Beach kaç odalı?

394 Adet standart oda bulunmaktadır. 1 Yatak odası ve banyodan oluşmaktadır.

Muhafazakar Otel nasıl oluyor?

İslami otel (Islamic hotel ) veya tesettur hotel konseptinin gerekçesi, İslami inanca ve kurallara uygun şekilde tatil yapmak isteyenler için tatil mekanları oluşturmaktır. Bu tarz otel veya tatil köylerinde sadece helal yiyecekler ve alkolsüz içecekler bulundurulur.

The Oba Hotel Bodrum kimin?

The Oba Hotel sahibi Erol Azat Bodrum ‘da farklı bir konseptle hizmet vermeye başladıklarını ifade ederek şu sözlere yer verdi “Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Bodrum ‘da kadınlara özel bir plajın olmadığını ifade ederek “Şimdi Bodrum zamanı” sloganıyla yola çıktığımız projeyle kadınlara özel

Selge nereye bağlı?

Selge – Antalya Antalya İli, Manavgat ilçesi, Altınkaya (Zerk) Mahallesi’nde yer almaktadır. Antalya- Manavgat karayolunun Taşağıl yol ayrımından itibaren kuzeye doğru Köprüçay Irmağı’nı takip eden 55 kilometre uzunluğunda asfalt bir yolla ulaşılır.

You might be interested:  Grand Yazıcı Otel Kimin?

Silence Beach Resort sahibi kim?

Aytaç Gıda, et tedarik etme taahhüdü ile Sürtur’un sahibi olduğu 5 yıldızlı otel Silence Beach Resort Otel’den aldığı çeki, borcuna karşılık Ekol Et şirketine verdi. Etleri alamayan Sürtur Turizm, etleri alamadığı gerekçesi ile çekin bedelini ödemedi.