Sık sorulan: Tasigo Otel Kimin?

Eskişehir Tasigo kaç yıldız?

Seyahatlerinizde aradığınız konfor ve iş hayatındaki profesyonellik, Tasigo Eskişehir ‘de buluştu. Geniş, konforlu ve şık odaları, 3.500 m² üzerine kurulu benzersiz Aden Spa merkezi, balo, toplantı ve konferans salonları, lüks restoranlarıyla 5 yıldızlı Tasigo Eskişehir sizi ağırlamaya hazır.

Tasigo Otel ne zaman açıldı?

Polimeks, 2014 yılında Eskişehir Bademlik’te inşa ettiği termal otel ve spa merkezinin işletmesini üstlenerek, Tasigo Hotels Resorts markası ile aralık ayından itibaren hizmet vermeye başladı.

Omm Inn kimin?

Polimeks Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve koleksiyoner Erol Tabanca’nın kurucusu olduğu Eskişehir’deki Odunpazarı Modern Müze ( OMM ) 7 Eylül 2019’da yapılacak açılış etkinliğinin ardından kapılarını sanatseverlere açıyor.

Eskişehir modern müze nerede?

Odunpazarı Modern Müze, Eskişehir ilinin Odunpazarı ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Odunpazarı ilçesine bağlı Şarkiye Mah. Atatürk Bul. Üzerinde bulunmaktadır.

Eskişehir Modern Müzesi müze kart geçerli mi?

Bilet ödemelerinizi kart ile yapmanız tercih edilir. Müze, Pazartesi günleri, 1 Ocak’ta ve dini bayramların ilk günleri ziyarete kapalıdır.

Omm kaç TL?

Bilet Fiyatları Tam: 20 TL İndirimli: 15 TL (12 yaş üstü öğrenciler, öğretmenler, 65 yaş üstü kişiler) Grup bileti: 18 TL OMM üyeleri, engelliler, 12 yaş ve altı çocuklar, ICOM kart sahipleri, MMKD üyeleri, basın mensupları müzeyi ücretsiz ziyaret edebilir.