Sık sorulan: Uludağ Alkoçlar Otel Kimin?

Alkoçlar Otel sahibi kim?

1400 yatak kapasiteli 3 otelin işletmecisi ve yüzde 100 Ender Alkoçlar ‘ın sahibi olduğu Alkoçlar Otelcilik ve Turizm AŞ, 2018’de konkordato talebinde bulunmuştu. Hülya Koçyiğit’in damadı olan Ender Alkoçlar ‘ın Konyaaltı plajı ihalesini alması çok konuşulmuştu.

Alkoclarin kac tane oteli var?

2 Yetişkin – Alkoçlar Otelleri araması için 3919 otel bulunmuştur.

Alkoçlar Uludağ kimin?

Turizmdeki geçmişlerinin çok eskiye dayandığını söyleyen Alkoçlar Grubu Genel Müdürü Ender Alkoçlar, “Şirketimiz Türkiye’de ilk turizm yatırımı yapan şirketlerden birisidir. Kurucumuz, babam Enver Alkoçlar ilk oteli Uludağ ‘da 1957 yılında hayata geçirdi.

Porto Beach Resort Exclusive kimin?

İzmir’in tatil denince akla ilk gelen yerlerinden olan Çeşme Alaçatı’da bulunan Porto Beach Resort Exclusive Hotel, tam donanımlı olarak Yaşar Group’a ait olup işletmeciliği de Yaşar Group tarafından yapılmaktadır.

Kuşadası Adakule oteli kimin?

Kuşadası ‘nın 5 yıldızlı otellerinden Adakule ‘nin işletmeciliğini Hülya Koçyiğit’in damadı Ender Alkoçlar aldı. Ege Bölgesi’nin en büyük turistik tesisleri arasında yer alan 5 yıldızlı Adakule Otel kiraya verildi. Yaman Şirketler Grubu’na ait otelin işletmeciliğini Hülya Koçyiğit’in damadı Ender Alkoçlar yapacak.

Hülya Koçyiğit kızı kim?

Konkordato süreci devam ederken, Bodrum ve Alaçatı’daki otel kapatıldı. Toplam 60 milyon lira borcu bulunan Alkoçlar ‘dan alacaklı firmaların çoğu, şirketin konkordato talebinin tasdik edilmesine onay verdi. Tedbir kararının kaldırılması ile birlikte hacizlere karşı korumasız hale gelen şirket resmen iflas etmiş oldu.

Neslişah Alkoçlar ilk eşi kimdir?

Neslişah Alkoçlar ilk evliliğini 2010 yılında, henüz 21 yaşındayken yaptı. Condrad Oteli’nin varisi Batu Aksoy ile evlendi.