Soru: Ankara Green Park Otel Nerede?

Green Park Otel kaç yıldız?

Taksim bölgesinde, 4 Yıldızlı, spa, kapalı havuz olan otel. Fiyatın geçerli olduğu tarih: 02 Eki 2021.

The Green Park Ankara Kimin?

Gelişen turizm sektöründe, Misafir Odaklı Hizmet anlayışı ve samimiyeti ile kendine güvenilir yer edinen The Green Park Hotels & Resorts, Üstündağ Şirketler Grubu’nun sahibi olduğu bir işletmedir.

Green Park Otel kaç kişilik?

The Green Park Hotel Ankara, misafirlerine standart bir odanın konforundan, kral dairesinin zerafetine kadar birçok lüks konaklama seçeneği sunmaktadır. 1 adet Kral Dairesi, 14 adet Executive Süit, 173 adet twin oda, 96 adet double oda ve 3 adet Engelli odası olmak üzere toplam 281 oda 562 yatak kapasitesine sahiptir.

Green Park Pendik kaç odalı?

2 Kral Dairesi, 16 Junior Suite, 2 Executive Suite, 10 Executive Deluxe Oda, 4 Executive Premium Oda, 32 Executive Oda, 2 Executive Challete, 31 Business Premium Oda, 15 Business Challete, 420 Standart Oda, 4 Engelli Odası olmak üzere toplam 538 odada 1178 yatak kapasitesi olan tesiste 380 oda deniz manzaralıdır.

Adil Üstündağ Nereli?

1951 Malatya Arapgir doğumlu olan Adil Üstündağ 1971 de kurduğu firması ile atıldığı iş hayatına bugün İstanbul’un en önemli otellerinden birisi olan The Green Park otelleri ile devam ediyor.

Atilla Üstündağ kimdir?

Atilla Üstündağ, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi başkan adayıdır. Atilla Üstündağ 1967 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul İmamHatip Lisesi’ni 1984 yılında bitirdi. Lisans ve Yüksek Lisans Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde tamamlayarak İnşaat Yüksek Mühendisi oldu.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Otel Filmi Hangi Ülkede Geçiyor?

Wyndham Ankara kaç odalı?

Bu otel 138 odalıdır.

Divan Otel kaç yıldız?

Divan Mersin, 5 yıldızlı otel konforunu şehir merkezinde sunuyor.