Soru: Hatipoğlu Otel Kimin?

Hatipoğlu’nun oteli var mı?

Nihat Hatipoğlu oteli mevcut. Ayasultan Hotel Nihat Hatipğlu’na ait. Sultanahmet’teki Aya Sultan oteli Nihat Hatipoğlu ‘na ait.

Ayasultan Hotel alkol var mı?

Açıklamada, otelin açıldığı günden bugüne hiçbir şekilde alkollü içecek satışı yapılmadığı, otelde alkol kullanımına izin verilmediği belirtildi.

Nihat Hatipoğlu otelinde içki var mı?

Nihat Hatipoğlu bazı haber sitelerinde yer alan ” otelinde içki satılıyor” iddiasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Hatipoğlu, “Bu otel açıldığı günden bu yana, buraya içki, bira gibi alkollü içecekler girmedi. Bu otel açıldığı günden bu yana, buraya içki, bira gibi alkollü içecekler girmedi. Satılmadı.

Aya Sultanahmet oteli kimin?

Aya Sultanahmet Hotel, otelin bütünsel tasarımını da üstlenen Mimar Hazal Akgün’ün ailesine ait. Başarılı ve güçlü bir işkadını olan Sevda Kutlu, kızına hamileyken bu oteli satın almış.

Nihat Hatipoğlu’nun otelleri hangisi?

Sosyal medya kullanıcıları bu açıklamasının ardından Hatipoğlu ‘ nun sahibi olduğu Sultanahmet’te yer alan Ayasultan Hotel’i içki iddialarıyla gündeme taşıdı.

Hatipoğlu’nun oteli nerede?

Nihat Hatipoğlu: “Sultanahmet’te ailemize ait butik bir otel var. Bu otel açıldığı günden bu yana, buraya içki, bira gibi alkollü içecekler girmedi.

Nihat Hatipoğlu oğlu kimdir?

Diyarbakır’da 11 Mayıs 1955 tarihinde dünyaya gelen Nihat Hatipoğlu, Siirt ve Malatya’da ilkokulu tamamladı. 1975’te Uşak İmam Hatip Lisesi’ni ve Uşak Lisesi’ni bitirdi. 1981 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ni tamamladı.