Soru: Maxx Royal Otel Kimin?

Maxx Royal hangi ülkenin?

Max Royal markası için tabiki Max Royal farklı bir yatırım. Biz önce Türkiye’nin bir markası yaptık şimdi ki hedefimiz ise Max Royal ‘ı bir dünya markası yapmak.

ETS Tur sahibi Mehmet Ersoy kimdir?

Babası tüccar olan Ersoy; Orta öğrenimini İstanbul’daki Özel Alman Lisesinde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesinde İngilizce İşletme bölümünü bitirdi. 1991 yılında ikiz kardeşi Murat ile birlikte “Ersoy Turistik Servisleri” adlı turizm firmasını kurdu. ETSTUR ve MaxxRoyal otellerinin sahibidir.

Maxx Royal hangi şehirde?

Maxx Royal Belek Golf & Spa Oteli Belek’de bulunan ve konuklarına 5 yıldızlı konfor sunan bir sahil otelidir. Otel konumu itibari ile Belek’in gece kulüplerinden 3,5 kilometre ve Antalya Havaalanı’na 26 kilometre mesafededir.

Maxx Royal ETS nin mi?

ETS ‘ nin Ultra Lüx segmentteki otel markası Maxx Royal ‘in Bodrum oteli için, Adalıyalı mevkiindeki arazi üzerine inşa edilmek üzere düğmeye basıldı.

Regnum Hotel sahibi kim?

Antalya Regnum otelin sahibi kim Haberi Opet’in yüzde 50’sini Koç Grubu’na sattıktan sonra aile yatırımı olarak turizmi seçen Fikret ve Nurten Öztürk, Regnum markası ile otel zinciri yaratacak. Antalya Regnum ‘da bu yıl açılan golf oteli 250 milyon dolara mal oldu, 12i ay turizm yapacak.

You might be interested:  FAQ: Samsun Sheraton Otel Kimin?

Maxx Royal Belek ne zaman açılacak?

Maxx Royal Kemer Resort&Spa haziranda açılıyor! Etstur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy, Antalya Kemer’de hayata geçirdikleri Maxx Royal oteli haziran ayında hizmete açacaklarını söyledi

Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy kimdir?

Mehmet Nuri Ersoy İstanbul’da 1968 yılında dünyaya geldi. Pervin Ersoy ile evli olan Mehmet Nuri Ersoy, iki çocuk babası. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ilk kabinesinde 9 Temmuz’dan bu yana Kültür ve Turizm Bakanı olarak görev yürüten Mehmet Nuri Ersoy Almanca ve İngilizce biliyor.

Mehmet Ersoy hangi partiden?

12 Haziran 2011 Milletvekili Genel Seçimlerinde Ak Parti Sinop Milletvekili Seçildi.

Mehmet Ersoy kaç kardeş?

Rus süpermodel, otelin marka yüzü oldu. Natalia Vodianova, Maxx Royal Kemer Resort’te kamera karşısına geçti. Çekilen reklam filmleri ve fotoğraflar, tüm dünyada aynı anda yayınlanmaya başladı. Maxx Royal ‘in önceki reklam kampanyalarında Rus top model Irina Shayk ve Amerikalı ünlü sinema oyuncusu Liv Tyler yer almıştı.

Maxx Royal Belek kaç kişilik?

Belek Maxx Royal ‘in 240 milyon dolar yatırımla 1200 yataklı yapıldığını hatırlatan Ersoy, Kemer Maxx Royal ‘in 285 yatak ve 1000 personelle yapılandırıldığını belirtti.

Maxx Royal kaç odalı?

Maxx Royal Kemer Resort & Spa’da Tesiste 6 ayrı tipte 74 villa, 84 aile rezidansı odası ve minimum büyüklüğü 105 m2 olan süitlerle birlikte toplam 286 oda bulunuyor.

Burak Türkeri kimdir?

1994 yılında Çukurova Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi Bölümü”nden mezun olan Cengiz Burak Türkeri, Mersin Hilton”da başladığı kariyerine Hyatt Regency, Ceylan Intercontinental, Rixos Hotels gibi dünyanın en ünlü otel zincirlerinde devam etti.

Maxx Royal kaç lira?

Maxx Royal Belek Golf Resort için 1 gecelik ortalama fiyat 7000 TL.

You might be interested:  FAQ: Bebek Dostu Otel Ne Demek?

Maxx Assistant nedir?

Tüm Maxx Royal otellerinde öne çıkan en önemli hizmet; Maxx Assistant. Yani tatilinizi sizin için kusursuz hale getiren ve isteklerinizi siz dile getirmeden bilip çözen tatil asistanı.