Soru: Ng Güral Otel Kimin?

NG Otelleri kime ait?

Resmi belgelere göre şirketin sahipleri ve ortakları şöyle: Hediye Güral Gür, Erkan Güral, Semra Güral Sürmeli ve Gülden Güral olarak görülüyor. Şirketin yönetim kurulu başkanı Hediye Güral Gür’dür.

Erkan Güral kimdir?

2009 yılında kurulan İstanbul Genç Girişimciler Derneğinin Kurucu Başkanı olan Güral, akabinde Marmara Genç İşadamları Federasyonu Başkanlığına seçilmiştir. 23 Ocak 2010 yılında ise Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu Genel Başkanlığına seçilen Güral halen bu görevlerini devam ettirmektedir.

Nafi Güral ın kaç çocuğu var?

Nafi Güral ‘ ın kızları Sema Güral Sürmeli, Hediye Güral, Gülden Güral ve oğlu Erkan Güral, NG Kütahya Seramik Porselen Turizm Sanayi isimli şirketle büyüme kararı aldı.

Güral Premier sahibi kim?

Toplantıya Güral Otelleri sahibi İsmet Güral, eşi Nesrin Güral, Güral Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve kızı Harika Güral, oğulları Sami Güral ve Ali Güral ile gelini Ceren Güral, Güral Premier Hotel Belek Genel Müdürü Atalay Arslan ve Güral Premier Hotel Tekirova Genel Müdürü Levent Toper katıldı.

NG Sapanca kaç yılında kuruldu?

NG Hotels grubunun ilk 5 yıldızlı oteli olarak açılan NG SAPANCA Wellness & Convention 2008 yılında, zincirinin ikinci halkası olan NG AFYON Wellness & Convention ise 2012 yılında hizmete açılmıştır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Oda Kahvaltı Otel Ne Demek?

Nafi Güral ne iş yapıyor?

Halen Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Çeşitli sosyal dernek ve vakıflarda aktif olarak görev yapmaya devam eden Nafi GÜRAL evli ve 4 çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.

Hediye Güral Gür kaç yaşında?

NG Hotels & Resorts İcra Kurulu Başkanı olan Hediye Güral Gür, iş hayatına atılmasından özel yaşamına ve anneliğe dair bilinmeyenlerini HT Kulüp Yazı İşleri Müdürü Reşit Özete’e anlattı. Hediye Hanım sizi kısaca tanıyabilir miyiz? 1976 Kütahya doğumluyum.

Kütahya Seramik Sahibi Kim?

30’uncu yıla özel düzenlenen gecede söz alan NG Kurucu Başkanı Nafi Güral, NG Kütahya Seramik ‘in 1989 yılından bugüne geldiği noktayı değerlendirdi.

NG Sapanca hangi şehirde?

Hotel NG Sapanca Wellness & Convention hakkında Güral Sapanca Wellness Park Türkiye’nin Sapanca kentinde bulunan ve 5 yıldız kategorisinde hizmet sunan bir oteldir.

NG Sapanca Enjoy kaç yıldız?

Orman, havuz ve göl manzaralı 246 Deluxe, 4 Suite olmak üzere toplam 270 oda ile hizmet veren 5 yıldızlı NG Sapanca Enjoy, aynı zamanda pandemi sürecinde Türkiye’nin yeni açılan ilk büyük oteli olma özelliğini taşıyor.

NG Antalya nerede?

NG Phaselis Bay, Kemer Göynük’te Açıldı NG Hotels’in ilk Resort oteli; NG Phaselis Bay, Kemer Göynükte açıldı. Turizm sektöründe önemli bir role sahip olan NG Hotels zincirinin ilk Resort oteli NG Phaselis Bay, Antalya ‘nın Kemer ilçesinde 27 Nisan günü kapılarını misafirlerine açtı.

Hediye Güral Gür kiminle evli?

Hediye Güral Gür, ‘Lassa VI Challenge’de mücadele eden eşi Özgür Gür ‘ü izlerken korku ve heyecan dolu dakikalar yaşadı Kütahya Porselen’in Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral ve eşi Gülsüm Güral ‘ın kızı Hediye Güral Gür, önceki gün İzmir’deydi.

You might be interested:  FAQ: Yarım Pansiyon Otel Ne Demek?

Erkan Güral eşi kimdir?

Kütahya Porselen ve NG Güral Sapanca Otelleri’nin Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Güral ‘ın eşi Yelda Güral, istikrarlı aile hayatı ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle takdir topluyor.

Hediye Güral Gül kimdir?

Hediye Güral Gür kimdir? Koç Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler Bölümü öğreniminin ardından, YEDİTEPE MBA- İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Programını tamamladı. Türkiye Otelciler Birliği Yönetim Kurulu üyesi olan Hediye Güral Gür, aynı zamanda TİKAD Türkiye İş Kadınları Derneği Genel Sekreterliğini de yürütüyor.