Soru: Ramada Plaza Otel Nerede?

Ramada otele nasıl gidilir?

Güngören konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Ramada Hotel & Suites konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 92T, 98G.
  2. Tren: MARMARAY.
  3. Metro: M1A, M1B.
  4. Tramvay: T1.
  5. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-19, MİNİBÜS: A-28.

Ramada Plaza kaç yıldızlı?

Kongre Vadisi’nde! 5 yıldızlı Ramada Plaza By Wyndham İstanbul City Center, Osmanbey Metro durağının hemen karşısında, lüks alışveriş mağazaları ve modanın kalbi Nişantaşı’na yürüme mesafesinde ve şehrin merkezindedir.

Ramada Plaza Antalya kaç odalı?

Bu otel 240 odalıdır.

Antalya Ramada Otel sahibi kim?

Grubun başında ailenin 3’üncü kuşak temsilcisi Hüseyin Başaran var. Avrupa’nın en büyük kompozit teknelerini yapan, Anadolu’nun en büyük oteli Trabzon Ramada ‘nın sahibi Hüseyin Başaran, Hürriyet’ten Elif Ergu’ya konuştu.

Ramada Plaza Mardin kimin?

Sümer Şirketler Grubu’nun yatırımı olan Erdoba Elegance Hotel & Spa Mardin, bundan böyle yola Ramada Plaza Mardin markasıyla devam edecek. Erdoba Elegance Hotel & Spa Mardin, Ramada Plaza Mardin ismiyle vermeye başladı.

Ramada hangi gruba ait?

Wyndham Otel Grubu, Ramada markasıyla 2017 yılında da, Türkiye’de 4 otel, Rusya’da 2 otel, Gürcistan’da ise ilk otelini açarak portföyünü genişletmeyi planlıyor. Ramada markasının Ermenistan’daki ilk oteli ise 2018 yılında Erivan’da hizmete açılacak.

Wyndham Otel sahibi kim?

” Wyndham Hotel Group, Wyndham Worldwide’ın (NYSE:WYN) bir şirketi olup; 66 ülkede 7260 oteli ve 618.100 odası ile Wyndham Hotels and Resorts, Ramada, Days Inn, Super 8, Wingate by Wyndham, Baymont Inn & Suites, Microtel Inn & Suites by Wyndham, Hawthorn Suites by Wyndham, TRYP by WyndhamSM, Howard Johnson, Travelodge

You might be interested:  Mersin Divan Otel Nerede?

Ramada Bodrum kimin?

BODRUM RAMADA RESORT Başaran şirketler grubunun bir parçası olan Başaran Otelcilik & Turizm İşletmeleri A.Ş.’nin mülk sahibi olduğu RamadaResort Bodrum yine bu şirket tarafından RamadaInc. Lisans’ı altında işletilmektedir.