Soru: Sueno Otel Sahibi Kim?

Sueno sahibi Sedat Peker mi?

sahibi sedat peker ‘dir.

Sueno Otel sahibi nereli?

ORMESHA: Antalya Manavgat’ta yer alan ve Türk turizminin lokomotif yapılarından birisi olan Sueno Otel işletmecisi, Ordu Mesudiye Sarıyayla Köyü doğumlu İş İnsanı Erhan Korkmaz’ın oğlu Onur Korkmaz, geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetti…

Sueno Deluxe Belek kaç yılında yapıldı?

Antalya’nın Belek Mevkii’nde yer alan Sueno Hotels Deluxe Belek 1 410.000 m2 alana 2015 yılında inşa edilmiştir. Antalya Havalimanı’na 30 km, Antalya’ya 40 km, Kadriye Köyü’ne 3 km, Belek ‘e 5 km uzaklıktadır.

Sueno Golf Belek ne zaman açıldı?

2007 yılında yapılan Sueno Hotels Golf Belek Antalya, Belek bölgesinde bulunmaktadır. 1410000 m2 alanda kurulmuş olan Sueno Hotels Golf Belek deluxe herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir.

Sedat Peker’in oteli hangisi?

Sedat Peker – Sayın Reis’imiz SEDAT PEKER ‘in Antalya- Belek Sueno Otel Bayram Tatili Fotoğrafları | Facebook.

Sueno Side kaç dönüm?

Side Sorgun Ayıgürü Mevkii’nde 130.000 m2 alan üzerine kurulu olan tesisin 760 odası bulunmaktadır.

Sueno Deluxe Belek kaç metrekare?

Oda Özellikleri Açıklama: Deluxe Suit Odalar, Golf / kara manzaralı ya da deniz manzaralı olarak ikiye ayrılmakta olup 70 m2 büyüklüğündedir. Deluxe Suit Odalarımız, bir adet oturma odası ve bir adet yatak odası olmak üzere toplam iki odadan oluşmaktadır.

You might be interested:  FAQ: Akgün Otel Sahibi Kim?

Sueno Hotels Deluxe Belek kaç odası var?

1.410.000 m² büyüklükteki arazinin, sahile sıfır kısmında ve tek bir ana binadan oluşmakta olup, aynı zamanda 2 profesyonel golf sahasının kıyısında yer almaktadır. Özenle döşenmiş ve toplam 6 kata yayılmış 426 odasının %85’i deniz manzarasına sahip olup, kalan kısımlar kara ve golf sahası manzaralıdır.

Sueno Golf Belek kaç dönüm?

SUENO HOTELS GOLF BELEK Hakkında Genel Bilgiler Otel Belek turizm merkezinde bulunmaktadır. Denize 400 metre mesafede, 1472 dönüm arazi üzerinde kurulu, PGA DC tarafından dizayn edilmiş 2 adet 18 çukur Şampiyona Golf Sahası ve golf sahalarının ortasında 174 odalı bir kompleksten oluşmaktadır.

Sueno Deluxe Belek kaç yıldız?

Sueno oteller zincirinin en genç üyesi olan Sueno Hotel Deluxe Belek 7 yıldızlı tatil konforunu misafirlerine sunmaya devam ediyor.

Antalya Havalimanı Sueno Belek arası kaç km?

Antalya Havalimanından Belek Sueno Hotels Deluxe ‘e Nasıl Gidilir? Belek Transfer Sueno Hotels Deluxe Belek Arası 31 km, Ulaşım Süresi Trafiğe Bağlı Olarak 30 – 40 Dk Arasında Gidilir.