Soru: The Land Of Legends Otel Nerede?

The Land Of Legends hangi şehirde?

Antalya’da kurulan ve “Türkiye’nin Disneylandı” olacağı belirtilen “The Land of Legends ” isimli tema parkı tamamlanmak üzere.

The Land Of Legends giriş ücretine neler dahil?

The Land of Legends Theme Park & Aquapark Giriş Ücreti 2021

  • Yetişkin (12+): 365 TL (hafta sonu 328,50 TL)
  • Çocuk (4-11 yaş): 292 TL (hafta sonu 262,80 TL)
  • 0 – 3 yaş ücretsiz.

The Land Of Legends Hotel kimin?

türkiye’nin disneyland’ı olarak tasarlanan ve antalya-belek’te rixos grubu tarafından inşa edilen lüks otel ve tema parkı. 1 temmuz’da resmi açılışı yapılıyormuş ve dünyanın en ünlü sirki cirque du soleil’in başarısının arkasındaki franco dragone’nin eseriymiş.

Antalya Legend of Legends nerede?

2016 yılında yapılan The Land Of Legends Kingdom Hotel Antalya, Belek bölgesinde bulunmaktadır.

Land of Legends neler var?

Kesintisiz adrenalin ve yüksek heyecanın sizi beklediği Tema Park’ta; 62 metre yüksekliğindeki Hyper Coaster ile gökyüzüne dokunabilir, Typhoon Coaster ile 43 metre yüksekliğe çıktıktan sonra suyla buluşacağınız bir macera yaşayabilirsiniz. 40’ı aşkın su kaydırağı ve 20’yi aşkın eğlence ünitesi ile Tema Park’ta

You might be interested:  Sık sorulan: Turizm Ve Otel Işletmeciliği Mezunu Ne Iş Yapar?

Land of Legends kaç dönüm?

Antalya’nın gözde konumlarından Belek’te yer alan The Land of Legends Theme Park, sahip olduğu 626.000 m2 ‘lik alanda, otel bloğu, 205 mağazadan oluşan bir alışveriş merkezi, su parkı ve kara parkı olarak konuklarına hizmet etmektedir.

The Land Of Legends ne demek?

The Lands of Legends Tema Parkı Neler Vaat Ediyor? İngilizce bir isim olan The Lands of Legends, Türkçede “ Efsaneler Ülkesi” ya da “Efsaneler Diyarı” anlamına geliyor.

Land of Legends deniz var mi?

Land of Legends sahil oteli değil. Bu nedenle denize girmek isteyen otel müşterilerini ücretli olarak Rixos Belek’e yönlendiriyorlar. Otel müşterileri için şezlong ve şemsiye her daim bulunabiliyor.

The Land Of Legends hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları The Land of Legends Hotel yakınından geçiyor: BA22, BK21.

The Land Of Legends kim düzenledi?

The Land of Legends Cup, Dört takımdan oluşan Match PR tarafından organize edilen özel bir futbol turnuvasıdır.

Land of Legends kaç metrekare?

Temmuz 2016’da, Türkiye’nin en sıradışı otel ve eğlence parkı olan Land of Legends Tema Parkı, Belek’te açıldı. Burası 63 bin hektarlık bir eğlence parkı ve 17.000 metrekarelik bir alana sahip çocuklar için tasarlanmış bir otel.

The Land Of Legends AVM ücretli mi?

Tüm misafirlerimiz parktan ücretsiz faydalanabilmektedir.

Land of Legends kaç odalı?

Bu otel 401 odalıdır. Bu otel 6 katlıdır.

Antalya Disneyland nerede?

Yapımına 2013 yılında başlanan ve “yerli Disneyland ” olarak adlandırılan The Land of Legends Theme Park’ın açılış tarihi 1 Temmuz 2016… Antalya Belek’te Rixos tarafından hayata geçirilen yeni nesil eğlence merkezi, Antalya ‘da yeni bir destinasyon oluşturmaya hazır.

You might be interested:  Spa Otel Ne Demek?

Land of Legends ne zaman açıldı?

Franco Dragone, eğlence dünyasının ihtişamını Land of Legends Theme Park ile Türkiye’ye taşıyor. The Land of Legends Theme Park, Türk turizminin başkenti Antalya’nın Belek beldesinde 1 Temmuz 2016 tarihi itibariyle misafirlerini bekliyor.