Soru: Voyage Torba Nasıl Bir Otel?

Voyage Torba değişti mi?

Birbirinden özel yenilikleriyle 2020 sezonunda fark yaratmaya hazırlanan Voyage Torba, her anı unutulmaz deneyimlere dönüşecek bir tatil için sizi bekliyor! Alıştığınız Voyage hizmetini yenilenen alanlarıyla sunmaya hazırlanan Voyage Torba, 2020 sezonunda sizin oteliniz olacak!

Voyage Torba Otel kimin?

Etstur patronu Mehmet Ersoy’un sahibi olduğu Voyage, Bodrum Adalıyalı’da Kissebükü Koyu’nda yapacağı 5 yıldızlı otel projesi için bakanlıktan onayı 3 günde aldı.

Voyage Torba kaç yıldızlı?

Voyage Torba Otel Bilgileri Bu 5 yıldızlı resort otel, Bodrum Pazarı ve Bodrum Amfi Tiyatrosu civarındadır. Misafirlerimizin konforu ve rahatı için 495 klimalı oda ücretsiz ürünlerle dolu minibar ve LCD televizyon bulunmaktadır. Odalarda özel balkon veya avlu bulunur.

Voyage Torba kaç oda?

73.000 m² alana kurulu tesisin, 319 odası bulunuyor.

Voyage Belek ne zaman açıldı?

belek ‘te adam & eve’in hemen yaninda mayis 2007 itibariyle kurulmustur.

Torba nın denizi nasıl?

Torba Sahili Özellikleri Sahil rüzgara açık bir konumunda bulunuyor. Bu sebeple zaman zaman dalgalı olabiliyor. Bu dalgalar nedeni ile deniz akşama doğru bulanıklaşabiliyor. Ama yine de rüzgarsız bir günde gayet berrak ve temiz bir denize sahip.

Voyage Otelleri kaç tane?

ETS Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy, müşteri tercihleri doğrultusunda oluşturdukları yeni konseptlerle toplam 5 otelden oluşan Voyage zincirinde yüzde 98 doluluğa ulaştıklarını söyledi.

You might be interested:  Soru: Otel Filmi Nerede Çekildi?

Titanik otel sahibi kim?

Karadeniz’in ‘gurbetçi’ geleneğinin temsilcilerinden Mehmet Aygün, Berlin’de kazandıklarıyla Türkiye’de yatırım yaptı ve 1200 kişiye ekmek kapısı açtı. Türkiye”de de yatırımlara başlayan Aygün, Antalya”da ” Titanik ” gemisine benzeyen dev bir otel yatırımı yaptı ve 2003″te açtı.

Voyage Torba genel müdür?

Voyage Torba Genel müdürümüz Sn. Yılmaz Öztürk, Genel Müdür yardımcımız Sn.

Voyage kaç yıldızlı?

Bu 5 yıldızlı Voyage Torba Hotel, Milas-Bodrum Havalimani havalimanından 35 kilometre uzaklıktadır.

ETS Tur blokajı tesise ait oda ne demek?

Blokajı tesise ait oda; tesise giriş yaptığınızda giriş günü otelin müsaitliğine göre müsait olan oda tipi.

Bodrum Havalimanı Torba arası kaç km?

Bodrum Havalimanı Torba arası 40 km uzaklıktadır. Bodrum Havalimanı Torba transfer kaç dakika sürer?

Bodrum Torba nasıl bir yer?

Çam ve zeytin ağaçları ile berrak denizin kaynaştığı şirin ve hareketli bir koyda yer alan Torba, korunaklı coğrafi yapısı sebebiyle her daim sakin bir koya sahip. En fırtınalı günlerde bile Torba koyu sakin. Torba ‘da ayrıca tekne turlarına da katılabilir ve teknede çevre koyların güzelliklerini tadabilirsiniz.

Torba nereye bağlı?

Torba, Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı turistik bir beldedir.