Sway Otel Kimin?

SWAY Hotel sahibi kim?

Erzurum Palandöken’de yer alan ve en lüks kayak otelleri arasında gösterilen Sway Hotels, sunduğu lüks hizmetler ve ayrıcalıklı pistleriyle dikkat çekiyor. Sway Hotels ‘ın sahibi Can Dikmen, Satış ve Pazarlama Müdürü Berke Dikmen ve otelin dijital pazarlamasından sorumlu Ece Dikmen ile yatırımlarını konuştuk.

Can Dikmen kimdir?

CAN DİKMEN KİMDİR? İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Dikmen, çeşitli firmalarda yönetici ortaklığı yaptıktan sonra ETF Tekstil Konfeksiyon Turizm A.Ş.’yi kurdu. 2011 yılında ise Sway Hotel’i Palandöken’de hayata geçirdi. Dikmen, iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor.

SWAY Hotel kaç yıldız?

35.000 m2 kapalı alana yayılmış olan 5 yıldızlı Sway Hotels, 184 exclusive oda kapasitesine sahiptir.

SWAY Hotel ne zaman açıldı?

Kayak sporuna gönül verenlerin adreslerinden Erzurum Palandöken’deki beş yıldızlı SWAY Hotels sezonu İstanbul’da “merhaba” dedi. 11 Kasım 2011’de kapılarını Xanadu Snow White olarak açtıklarını belirten SWAY Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Can Dikmen, 2015 yılından sonra SWAY Hotels olarakyollarına devam edeceklerini

Can Dikmen kaç yaşında?

1994 yılında İstanbul’da doğan Can Dikmen, ilk ve orta öğrenimimi aynı şehirde tamamlayarak Pera Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü’nde resim öğrenimime başladı. Günümüzde ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümünde devam ediyor.

OTEL zade Erzurum kaç yıldız?

Erzurum havalimanına 10 km mesafede olan, ve Erzurum şehir merkezinde konumlanan Otelimiz, 12 ay boyunca Erzurum ve çevresine üç yıldızlı standartta şehir oteli olarak da hizmet vermektedir.

Dedeman Otel Erzurum kaç yıldızlı?

Palandöken Dağı yakınında, kayak alanına doğrudan ulaşım imkânı bulunan ve spa olan 4 Yıldızlı otel.